PODĚKOVÁNÍ

Školní rok 2021/2022 se loučí …

Jak hodnotit uplynulý školní rok v rychnovské ZUŠce? Rok plný zvratů – s covidem i bez, po dvou letech se soutěžemi, účastí žáků ve stipendijní celorepublikové akademii MenART, DNY ZUŠ, s vidinou nového tanečního sálu a dokončené přestavby suterénu, s velkým množstvím absolventů I. i II. stupně ve všech oborech, s převisem adeptů na vzdělávání u přijímacího řízení, který škola nepamatuje.... Náš seznam by mohl být opravdu dlouhý.

Jedna věc ale přináší největší potěšení. Škola dostala možnost se opět po covidu plně nadechnout a rozjet kromě výuky i mimoškolní činnost – zájezdy, koncerty, představení, výstavy, soustředění. Za krátkou dobu se nám podařila obnovit spolupráce s mateřskými a základními školami, s gymnáziem, s Klubem seniorů, s Tréninkovou kavárnou Láry Fáry, s Knihovnou Rychnov nad Kněžnou a dalšími ZUŠkami v okolí.

Touto cestou bych chtěla poděkovat v první řadě všem učitelům a žákům za poctivou práci. Mé velké poděkování směřuje k našemu zřizovateli – Městu Rychnov nad Kněžnou a našim partnerům – Kolowratskému zámku Rychnov nad Kněžnou, Kultuře Rychnov nad Kněžnou, s.r.o., Zámku Kvasiny, Spolku „Přátelé ZUŠ Rychnov nad Kněžnou“, panu Vladimíru Damaškovi a Šárce Hostinské za fotodokumentaci.

Přeji všem krásné prožití léta, prázdnin, dovolených a načerpání nových sil pro – věřme – úplně normální školní rok 2022/2023.

Kamila Hájková, ředitelka ZUŠ Rychnov nad Kněžnou

Alenka v říši divů premiéra baletu tanečního oboru

Hugo leze na vrbu premiéra hry literárně dramatického oboru

Michaela Bezděková absolventka

Mgr. Lucie Martinů, zástupkyně ředitelky pro hudební obor | +420 737 539 242 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Markéta Drhlíková, zástupkyně ředitelky pro nehudební obory | +420 732 523 688 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.