Absolventi

2020/2021  
Adéla Bergerová Konzervatoř Brno
Tengiz Khizanishvilli Konzervatoř Jana Deyla Praha
Kateřina Langrová SUPŠ Ústí nad Orlicí
Zuzana Peldová SUPŠ Hradec Králové
   
   
2019/2020  
Štěpánka Beránková ČVUT Praha
Markéta Hájková UMPRUM Praha
Natálie Holoubková SPUŠ sklářská
Agáta Dusilová Konzervartoř Brno
Anežka Polnická Konzervatoř Kroměříž 
   
   
2018/2019  
Nikol Kubíčková Masarykova univerzita Brno - výtvarná výchova, anglický jazyk
   
   
2017/2018  
Věra Bartošová Univerzita Hradec Králové PdF - vývarná výchova, biologie
Tereza Jansová Technická univerzita Liberec - architektura
Kristýna Mikysková SUPŠ Ústí nad Orlicí - oděvní tvorba
Laura Karpišová Konzervatoř Pardubice - klarinet
   
   
2016/2017  
Kateřina Balcarová Univerzita Hradec Králové PdF - hudební kultura, hra na housle
Andrea Bojčuková SUPŠ Ústí nad Orlicí - textilní design
Amal Al-Kheir Taneční konzervatoř Brno
Veronika Peldová Univerzita Hradec Králové PdF - textilní tvorba
Vít Ponka Konzervatoř Pardubice - tuba
Jan Preclík Univerzita Hradec Králové PdF - hudební kultura, hra na housle
Bára Vélová SPgŠ Litomyšl
   
   
2015/2016  
František Říha SŠUP Ústí nad Orlicí - grafický design tiskovin
Veronika Jarkovská ČVUT Praha, Fakulta architektury - architektura a urbanismus
Jan Prouza ČVUT Praha, Fakulta architektury - krajinářská architektura
Dominika Dostálková Ostravská univerzita, Fakulta umění - sólový zpěv
Lukáš Fendrych Konzervatoř Brno - sólový zpěv
Kateřina Černá Soukromé hudební gymnázium P. Křížkovského, Brno
   
   
2014/2015  
Anežka Koukolová SUPŠ Ústí nad Orlicí
Teresa Nowaková  SUPŠ Ústí nad Orlicí
Markéta Doskočilová SŠAK Hradec Králové - multimediální tvorba
Markéta Kaplanová VŠUP Praha - ateliér módní tvorby
Vojtěch Fiala SŠOSE Červený Kostelec - modelářství a návrhářství oděvů
Jan Hejlek  SŠŘ Jaroměř - umělecký kovář a zámečník, pasíř
Gabriel Forman  Konzervatoř Pardubice - housle
Nelly Novotná    Univerzita Hradec Králové, PdF - biologie, výtvarná tvorba
Daniela Kurková VOŠ grafická Praha - grafika 
   
   
2013/2014  
Anežka Koukolová  SUPŠ Ústí nad Orlicí - textilní a interiérový design
   
   
   
2012/2013  
Jan Perháč Střední škola vizuální tvorby, Hradec Králové - grafický design
Vu Duc Minh ČVUT Praha - architektura
Jana Lepšová Konzervatoř Pardubice
   
2011/2012  
Milada Šulcová Konzervatoř Pardubice - housle
Sabina Hašková SUPŠ Ústí nad Orlicí - oděvní design
Aneta Valtrová Střední škola propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí - propagační grafika
David Veverka Střední škola aplikované kybernetiky Hradec Králové - počítačová grafika
   
   
2010/2011  
Lenka Klugerová Střední škola aplikované kybernetiky Hradec Králové - grafický design
Jan Beneš Střední škola nábytkářská a obchodní Hradec Králové - umělecký truhlář
Nikola Smrčková Střední umělecká škola Václava Hollara Praha - grafický design
Martina Manišová SUPŠ Uherské Hradiště - užitá malba
Markéta Kaplanová          SUPŠ Ústí nad Orlicí - modelářství a návrhářství oděvů
Nelly Novotná SUPŠ Ústí nad Orlicí - modelářství a návrhářství oděvů
Kristýna Michaličková Univerzita Palackého Olomouc - divadelní věda
Lenka Klugerová SŠ aplikované kybernetiky - grafický design
   
   
2009/2010  
Jiří Ptáček ČVUT Praha - architektura
Ondřej Hanuš Hudební gymnázium Ostrava
Marie Navrátilová SUPŠ Uherské Hradiště - užitá malba
Kamila Divíšková SUPŠ Ústí nad Orlicí - oděvní tvorba
Vlasta Hermanová Technická univerzita Liberec - textilní tvorba
Aneta Volfová Univerzita Brno, Fakulta zahradní a krajinné tvorby
Monika Nováková VOŠ grafická Jihlava - multimediální umělecká tvorba
Barbora Lepšová Univerzita Karlova - pedagogická fakulta
   
   
2008/2009  
Kristýna Nováková SPgŠ Litomyšl
Martina Neherová Střední škola aplikované kybernetiky Hradec Králové
Jana Hovorková Střední škola oděvní Červený Kostelec
Kamila Divíšková Střední škola oděvní Červený Kostelec
Tereza Pánková Univerzita Brno
Marcela Jelenová Univerzita Hradec Králové
Michaela Lišková Univerzita Hradec Králové
Anna Chalupná Univerzita Palackého Olomouc
Jaroslav Petruželka Univerzita Praha
   
   
2007/2008  
Pavel Zemen Konzervatoř České Budějovice
Monika Šponiarová SPgŠ Litomyšl
Pavla Hanzalová Univerzita Hradec Králové
Michaela Cejnarová SUPŠ Ústí nad Orlicí
Lucie Filipová SUPŠ Ústí nad Orlicí
Kateřina Šánová SUPŠ Ústí nad Orlicí
   
   
2006/2007  
Kristýna Kováříčková Konzervatoř Pardubice
Eva Kosková Konzervatoř Praha
Kateřina Barvínková SPgŠ Litomyšl
Antonín Sondej SUPŠ Ústí nad Orlicí
Dita Plicková SUPŠ Ústí nad Orlicí
Michaela Šabatová SUPŠ Ústí nad Orlicí
Nikola Dvořáková Taneční konzervatoř Brno
Helena Peterová Taneční konzervatoř Praha
   
   
2005/2006  
Kristýna Plicková Konzervatoř Pardubice
Pavlína Dostálová SOŠ Ústí nad Orlicí
Tomáš Andrle SOŠ Ústí nad Orlicí
Marie Fiandová SPgŠ Litomyšl
Helena Čermáková Střední škola aplikované kybernetiky Hradec Králové
Jan Kroutil Střední škola aplikované kybernetiky Hradec Králové
Věra Veverková Univerzita Hradec Králové, Pedagogická fakulta
   
   
2004/2005  
Veronika Formanová Konzervatoř Pardubice
Kateřina Synková Univerzita Hradec Králové, Pedagogická fakulta
Lucie Cabalková Univerzita Hradec Králové, Pedagogická fakulta
Michaela Bartáková SOŠ Ústí nad Orlicí
Veronika Ungerová SOŠ Ústí nad Orlicí
Adéla Bečičková SPgŠ Litomyšl
Eliška Řeháková SPŠ Velké Poříčí
Petr Bílý VUT Brno
   
   
2003/2004  
Michaela Grundová               Univerzita Hradec Králové, Pedagogická fakulta
Jana Hartmanová Univerzita Hradec Králové, Pedagogická fakulta
Jana Koutská Univerzita Hradec Králové, Pedagogická fakulta
Jitka Dvořáková Univerzita Hradec Králové, Pedagogická fakulta
Martin Škava SOŠ Ústí nad Orlicí
Pavel Štichauer SOŠ Ústí nad Orlicí
   
   
2002/2003  
Libuše Pánková                    SŠ floristická Hradec Králové
Tereza Doubravová         SŠ textilní Ústí nad Orlicí
Zuzana Krčmářová SVPŠ Turnov
   
   
2001/2002  
Michaela Cíglerová               ČVUT Praha
Iveta Mičeková Univerzita Hradec Králové, Pedagogická fakulta
Ivana Čermáková SOŠ Velké Opatovice
Marie Roušavá SPgŠ Litomyšl
Věra Veverková SPgŠ Litomyšl
Michaela Faltysová SŠ aplikované kybernetiky Hradec Králové
   
   
2000/2001  
Kateřina Synková                 SPgŠ Litomyšl
Jitka Potočková Univerzita Hradec Králové
Kateřina Rázková Univerzita Hradec Králové
   
   
1999/2000  
Stanislava Bečičková            Konzervatoř Pardubice
Eva Zakálová Soukromá taneční konzervatoř Praha
Tereza Kosková Soukromá taneční konzervatoř Praha
Tomáš Kučera SPŠ sochařská a kamenická Hořice
Barbora Kopsová VOŠ Litomyšl
   
   
1998/1999  
Ludmila Benešová                Konzervatoř Brno
Michaela Barnetová   Pedagogická fakulta Olomouc
Monika Šponiarová SPgŠ Litomyšl
Pavlína Tomešová SPgŠ Litomyšl
Petr Barvínek SPŠS Náchod
Marie Suchanová VOŠ oděvního návrhářství Praha
   
   
1997/1998  
Zuzana Michaličková             Konzervatoř Jaroslava Ježka Praha
Lenka Prokopová Konzervatoř Pardubice
Kateřina Jiroušková Pedagogická fakulta Brno
Eva Dodková SKŠ Bechyně
Markéta Moravcová SŠT Ústí nad Orlicí
Veronika Řeháková SŠT Ústí nad Orlicí
Jana Dostálová VOŠ Litomyšl
   
   
1996/1997  
Jana Čoupková                     Konzervatoř Brno
Zuzana Kubáčová          Konzervatoř Pardubice
Petra Pohlová Pedagogická fakulta Hradec Králové
Jitka Valentová SPŠ Litomyšl
Jitka Kudelová Střední návrhářská škola Turnov
Eva Kolbová Střední grafická škola Jihlava
Stanislava Hanušová Taneční konzervatoř Brno
   
   
1995/1996  
Jana Jirsová                         Pedagogická fakulta Hradec Králové
Marie Kováříčková         Pedagogická fakulta Hradec Králové
Lenka Barvínková SUŠ Turnov
   
   
1994/1995  
Tomáš Harom                       SPŠS Náchod
Lucie Hejhálková           Střední škola pedagogická Litomyšl
Martina Boková Střední umělecko-průmyslová škola výtvarná Brno
Petra Čermáková Vysoká škola pedagogická Hradec Králové
Hana Skočdopolová Vyšší pedagogická škola Brno
   
   
1993/1994  
Veronika Kováříčková Univerzita Karlova Praha - ped. fakulta
Radek Pilc Vojenská hudební škola Roudnice nad Labem
Mikuláš Medlík UMPRUM Praha
Šárka Hofmanová SŠS Žďár nad Sázavou
   
   
1992/1993  
Michal Kubáč                        Konzervatoř Pardubice
Jiří Berger Konzervatoř Pardubice
Roman Horský SPŠS Náchod
Marie Kalousová SUPŠ Brno
   
   
1991/1992  
Simona Lorencová                 Konzervatoř Pardubice
Eva Klejmová SUPŠ Železný Brod
Daniel Vávra SUPŠ Turnov
   
   
1989/1990  
Kateřina Ledečová                 Konzervatoř Pardubice, JAMU Brno
Ivana Boušková Konzervatoř Pardubice
Martina Kalousová  SUPŠ Brno 
   
   
1988/1989  
Václava Roklová                     Konzervatoř Pardubice
David Marišler Konzervatoř Pardubice, JAMU Brno
   
   
1987/1988  
Radka Koďousová                  PF Hradec Králové
Ilona Janečková SPgŠ Litomyšl
Hedvika Moravcová SUPŠ Praha
   
   
1985/1986  
Lenka Hlaváčková                  AMU Praha, taneční fakulta
Václav Sedláček Konzervatoř Pardubice
Pavlína Grulichová  SPgŠ Litomyšl
Petr Cichy SUPŠ Bechyně
   
   
1984/1985  
Martin Šeda                           Konzervatoř Teplice
Radka Štaincová           PF Hradec Králové
Martin Stárek SPŠ Zlín
Bohdana Šedková SUPŠ Bechyně
Iveta Richtrová SUPŠ Turnov
   
   
1982/1983  
Karel Štrégl                            PF Hradec Králové

Oficiální název školy: Základní umělecká škola, Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492

Adresa školy: Panská 1492, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, IČ: 71235060, datová schránka: ecgmvdd

 

kancelář ZUŠ: +420 778 888 074 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Mgr. Kamila Hájková, ředitelka školy | +420 778 888 074 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Lucie Martinů, zástupkyně ředitelky | +420 737 539 242 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

izus baner 200x90px

 

plakát ZUŠ